جستجو

تبلیغاتدو نکته

  با سلام و وقت بخیر!

  امروز که داشتم توی مطب متقاضیان محترم رو ویزیت میکردم به نظرم رسید که دو مساله رو اینجا بنویسم تا شاید به درد شما بخوره و شاید هم سیل سوالات و ابهاماتی که در زمینه نعاینات راهنمایی و رانندگی هست دوتا کمتر بشه!

  اول: خیلی از متقاضیان گرامی این سوال رو دارن که "قبلا توی معاینات گواهینامه فقط چشم معاینه می شد و کارای دیگه نیود، جدیدا معاینات دیگه هم اضافه شده?" نمی دونم چرا جوابگوی کارهای کرده یا نکرده گذشتگان باید ما باشیم? حالا بوده یا نبوده و درست یا علط فعلا سیر معاینات جسمانی و روانی برای دریافت گواهینامه رانندگی همونطور که در پست های قبلی هم گفته شده به این شکل هست نه فقط معاینه چشم حتی معاینات روانی رو هم شامل می شه و اینکه مراجعان محترم منتظرن که من پاسخ بدم که چرا قبلا نبوده و از کی این معاینات به شیوه جدید باب شده فکر می کنم نوعی کنجکاوی غیر ضروری باشه که وقت و انرژی و حوصله پزشک رو به هدر خواهد داد.

  دوم: بعد از تکمیل معاینات باید دنبال تکمیل مدارک دیگه ای که لازمه رفت، بسیاری از متقاضیلان خصوصا اونهایی که برای تعویض گواهینامه از پلیس+10 مراجعه می کنند این سوال رو می پرسن که از اینجا باید دیگه کجا بریم و چکار داریم? این مساله رو باید از همون دفتر پلیس الکترونیک که شما رو فرستاده بپرسید و پزشک معاین هیچ اطلاع یا مسوولیتی در این زمینه نداره. یک بار در جواب متقاضی محترمی که پرسیده بود"الان باید برم پلیس+10?" گفتم بله، اون بنده خدا رفت و بعد از چند ساعت تماس گرفت و شروع به اعتراض و ناسزا کرد که چرا وقت من رو تلف کردی و نگفتی که من باید برم یه جای دیگه و مدارک دیگه ای رو بگیرم و بعد بیام پلیس +10?

  حالا امیدوارم شما خواننده گرامی که این دو نکته رو التفات فرمودید از پرسیدن حداقل این دو سوال و دیگر سوالاتی که ارتباطی با معاینات ندارند از پزشک معاین خودداری بفرمایید تا انرژی و حوصله پزشک برای انجام بهتر و دقیق تر معاینات صرف بشه.

  همواره سالم باشید و ایمن برانید!


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 6 آبان 1392
  منبع
  برچسب ها : معاینات ,پلیس ,پزشک ,گواهینامه ,سوال ,پزشک معاین ,مدارک دیگه ,حوصله پزشک ,
  دو نکته

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر